...
 

Współpraca

Chętnie nawiążemy kontakt z osobami, które razem z nami chcą współtworzyć społeczność NeuroExpert. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje dotyczące potencjalnej współpracy. Jeśli któraś z nich Cię zainteresuje, koniecznie skontaktuj się z nami.

Copywriting

Masz lekkie pióro? Interesujesz się neurofizjologią i masz doświadczenie w pisaniu tekstów popularnonaukowych? Zgłoś się do nas! Wciąż poszerzamy grono naszego zespołu redakcyjnego, dlatego chętnie nawiążemy współpracę z copywriterami. Zakres tematyczny tworzonych przez nas treści jest szeroki, dlatego z pewnością znajdziesz zagadnienia, które Cię zainteresują. Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako autor tekstów, koniecznie skontaktuj się z nami.

Ekspert

Jesteśmy otwarci na współpracę z ekspertami, którzy mają doświadczenie w pracy terapeutycznej oraz chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Dlatego też szukamy kompetentnych osób, które chcą dołączyć do zespołu naszych zweryfikowanych terapeutów. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług każdy z naszych ekspertów musi przejść proces weryfikacji. Jeśli przebiegnie on pomyślnie, otrzymasz swoją wizytówkę na liście zaufanych terapeutów, a także będziesz mieć możliwość prowadzenia konsultacji oraz dodawania własnych treści edukacyjnych. W celu omówienia szczegółów współpracy, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Profesjonalista

Chcemy współpracować z profesjonalistami, którzy mają szerokie kompetencje oraz doświadczenie w pracy terapeutycznej. W ramach portalu NeuroExpert tworzymy społeczność zaufanych terapeutów otwartych na innych ludzi oraz gotowych udzielić profesjonalnej pomocy tym, którzy tego potrzebują. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, dlatego osoby chętne do nawiązania współpracy w tej formie prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego. Jako nasz Profesjonalista otrzymasz swoją wizytówkę na liście zaufanych terapeutów, a także będziesz mieć możliwość prowadzenia konsultacji na ustalonych przez Ciebie warunkach. W celu omówienia szczegółów współpracy, wypełnij i prześlij formularz kontaktowy.

Reklama

Zależy nam na tym, żeby promować solidne marki oraz wysokiej jakości produkty. Wciąż rozbudowujemy grupę naszych partnerów. Dlatego jeśli chcesz zareklamować swój sklep bądź usługę, odezwij się do nas. Rozważymy możliwość nawiązania współpracy w tym zakresie.

Inne - masz propozycje?

Jeśli masz inne propozycje dotyczące współpracy w ramach portalu NeuroExpert, chętnie się z nimi zapoznamy i omówimy je w gronie naszego zespołu. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, gdzie możesz opisać swoje pomysły i oczekiwania.

Formularz - Reklama
Formularz - Inne - propozycje