...

Dla wygody użytkowników naszej strony zebraliśmy najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. W razie jakichkolwiek wątpliwości, polecamy zajrzeć do tej sekcji.

Jeśli nie znajdujesz tam odpowiedzi na swoje pytanie bądź po prostu chcesz do nas napisać, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Jak uzyskać dostęp do zabezpieczonych treści?

Użytkownicy odwiedzający stronę Neuro Expert mają dostęp do większości informacji zgromadzonych w ramach naszego portalu. Niektóre z nich dostępne są wyłącznie dla osób, które utworzą darmowe konto użytkownika lub dokonają płatnej subskrypcji. Szczegóły dotyczące poszczególnych planów dostępu do zabezpieczonych treści opisane są na stronie głównej w sekcji Plany dostępu na stronie.

Jakie są poziomy dostępu na stronie?

Gość – użytkownik niezalogowany
Basic – użytkownik z darmowym kontem użytkownika
Advanced – użytkownik, który ma dostęp do płatnych treści
Professional – użytkownik, który ma dostęp do płatnych treści i może prowadzić konsultacje jako osoba dostępna na liście terapeutów
Expert – zweryfikowany użytkownik, który ma dostęp do płatnych treści i może prowadzić konsultacje jako osoba dostępna na liście terapeutów z rangą Expert

Czy mogę umówić się na indywidualną poradę?

Lista zweryfikowanych terapeutów jest dostępna dla wszystkich użytkowników. Aby umówić się na indywidualną poradę, należy dokonać darmowej rejestracji, dzięki której zostanie utworzone konto użytkownika. Następnie z listy terapeutów dostępnej w zakładce Konsultacje można wybrać właściwą osobę i nacisnąć przycisk “Umów konsultację”. Dalsze instrukcje dotyczące spotkania z wybranym specjalistą zostaną przesłane na adres e-mail podany przy rejestracji.

Co zrobić, jeśli w artykule znajduje się błąd lub czegoś brakuje?

Jeśli zauważysz błąd w którymś z naszych artykułów bądź uważasz, że do naszej encyklopedii warto dodać pewne treści, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy dostępny na tej stronie. Zależy nam na tym, żeby przygotowywane przez nas treści były dobrej jakości, dlatego każda wskazówka będzie dla nas cennym wsparciem.

Czy możecie napisać o…?

Cenimy wszystkie sugestie dotyczące treści, które moglibyśmy uwzględnić na naszej stronie, dlatego prosimy o dzielenie się swoimi pomysłami w tej kwestii. Aby przesłać wiadomość, możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na tej stronie. Wciąż rozbudowujemy naszą platformę edukacji o nowe treści oraz funkcje, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie użytkowników..

Czyjego autorstwa są teksty encyklopedyczne?

Teksty encyklopedyczne tworzone są przez nasz zespół redakcyjny. Współpracujemy przede wszystkim z osobami, które pasjonuje tematyka neurofizjologii w różnych jej aspektach. Wśród członków naszego zespołu są osoby z wykształceniem m.in. w zakresie dietetyki, psychologii, biotechnologii czy też psychiatrii.

Co zrobić, jeśli chcę z wami współpracować?

Wciąż poszerzamy grono osób, które przygotowują dla nas artykuły, dlatego zachęcamy do kontaktowania się z nami. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z ludzkim układem nerwowym i szeroko pojętą neurofizjologią, masz lekkie pióro i trochę wolnego czasu, koniecznie do nas napisz przy pomocy tego formularza kontaktowego. Jeśli masz doświadczenie terapeutyczne i chcesz współpracować z nami w roli Eksperta z własnym profilem terapeuty dostępnym na naszej stronie, możesz zgłosić się do nas i dokonać subskrypcji na poziomie Expert.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy